Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn jest jednostką którejkolwiek spośród najmocniejszych części ubezpieczeniowych na świecie. Na lokalnym sektora firma dzisiejsza istnieje z 2006 roku oraz napawa się dużym zaufaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje pełny wybór usług ubezpieczeniowych, w aktualnym zabezpieczenia ekonomiczne i prowadzenie aktywami. Z zmianie użytkownicy sami odkryją w jej możliwości zabezpieczenia na przeżycie, inwestycyjne, turystyczne, komunikacyjne także sporo różnych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje kilka bardzo interesujących rozwiązań w kręgu ubezpieczeń na bycie, które stanowią pomagać nas zaś naszą grupę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Główne towary w owej randze to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – opieka i wkładanie

Plan Elastyczny jest ofertą, jaka ma obecnie pierwsze znaczenie w porządku ubezpieczeń na działanie. Jest to polisa, która skupia funkcję obronną i inwestycyjną. Nie tylko chroni przyszłość swoich bliskich, kiedy osiągnie do swej śmierci, ale i wydaje nadzieja inwestowania zasobu w konstrukcjach wybranej formie inwestycyjnej lub poprzez tak nazywane portfele modelowe. Ubezpieczony sam stanowi o dziale oraz stopniu trwania polisy, zaś w ramach umów pomocnych może poszerzyć ją na wartę więcej w przykładzie wielkiej grypy czy wypadku.

Plan Uniwersalny – ubezpieczenie oraz chronienie

Aktualna kolekcja AXA dodatkowo przechodzi na projekcie zapewnienie naszych ubezpieczeniowego oraz organizuje nadzieję inwestowania w ramach funduszy kapitałowych. Dodatkowo w konstrukcjach Planu Uniwersalnego zabezpieczony może gromadzić oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Jeśli osoba ubezpieczona umrze przed dokonaniem sezonu trwania polisy, jej grupa uzyska odszkodowanie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub pełną kwotę polisy, gdyby jej cenę stanowi piękniejsza niż cena ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na różnicę potrzeb, czyli System Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA to ogromnie wymyślne wyjście dla pań, które zależą zorganizować kompleksowy, indywidualnie dopasowany do bieżących potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W oprawach tego skrótu możemy połączyć kilka sposobów zabezpieczeń oraz rozliczać za nie jedną składkę. Opcja ta doprowadza nie tylko zabezpieczyć naszych bliskich na przypadek naszej śmierci, jednak te utrzymywać ich zdrowie także mieszkanie. Plan ma i finansową ochronę własnego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców albo w chwili wprowadzenia w poważne bycie.

Jak wybrać najskuteczniejszą propozycję?

Wymienione wysoce programy to tylko chwila wzorów z znacznej kolekcji tego koła ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na spędzanie, turystyczną, komunikacyjną, czy też wypadkową powinny umówić się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.